منطقه ,فرودگاه ,آزاد ,شهرستان ,استفاده ,ازاد ,منطقه آزاد ,منطقه ازاد ,استفاده منطقه ,استفاده نماید ,خواستار استفاده ,خواستار استفاده منطقه ,فرو⭕️شورای شهرستان خوی خواستار استفاده منطقه ازاد ارس از فرودگاه خوی شد.

⭕️استفاده از فرودگاه خوی موجب رونق منطقه آزاد ارس وهم رونق فرودگاه خوی به عنوان یکی از زیباترین فرودگاههای منطقه خواهد شد.

⭕️شورای شهرستان خوی با ارسال نامه ای به مدیرعامل منطقه ازاد ارس، خواستار استفاده منطقه ازاد ارس از فرودگاه خوی شد. در این نامه که به امضای سجاد چهره آرا ، رئیس این شورا رسیده و رونوشت آن به امام جمعه، فرماندار، نماینده مردم ، شهردار و شرای شهر خوی ارسال شده، آمده است:

⭕️برادر گرامی جناب آقای عرب باغی
مدیر عامل محترم منطقه آزاد ارس
با سلام و تقدیم بهترین درودها،
از اینکه نسبت به حفظ محیط زیست و حیات وحش منطقه که سرمایه ملی کشور محسوب می شود، علافه نشان داده و از احداث فرودگاه منطقه آزاد ارس در مجاورت منطقه حفاظت شده مارکان خودداری فرمودید، صمیمانه تشکر و قدردانی خود را اعلام می کنیم.
شورای شهرستان خوی بر این باور است که منطقه آزاد ارس باید رشد و توسعه یابد تا در اقتصاد منطقه و کشور نقش اساسی ایفا نماید. بدیهی است لازمه توسعه منطقه ازاد ارس استفاده از فرودگاه است اما استحضار دارید که در وضعیت کنونی اقتصاد کشور احداث فرودگاه مستقل مستلزم هزینه گزافی است که آن هزینه می تواند در جای دیگر و برای توسعه بیشتر و بهتر منطقه آزاد ارس مورد استفاده قرار گیرد.
⭕️با توجه به اینکه فرودگاه شهرستان خوی نزدیک ترین فرودگاه به آن منطقه می باشد و با همت مسوولان شهرستان و خبرین پروازهای آن دایر می باشد، پیشنهاد می شود منطقه ازاد ارس همانگونه که از فرودگاه تبریزی استفاده می کند، از فرودگاه خوی نیز استفاده نماید. این کار هم موجب رونق منطقه آزاد ارس وهم رونق فرودگاه خوی به عنوان یکی از زیباترین فرودگاههای منطقه خواهد شد.
⭕️منطقه آزاد ارس می تواند با تمهیداتی سبب ایجاد پروازهای روزانه در فرودگاه خوی شود و برای رفاه حال مسافران خود سرویس های مخصوص و دارای امکانات رفاهی جهت ایاب ذهاب این مسافران از جلفا به فرودگاه خوی و بالعکس نماید.
⭕️استفاده از فرودگاه خوی توسط منطقه ازاد ارس تردد خودروهای پلاک خارجی منطقه آزاد را تا شهرستان خوی توسعه می دهد و سبب می گردد شهرستان خوی از امکانات منطقه آزاد استفاده نماید و سرمایه گذاران خویی و بخصوص سرمایه گذارانی که در صنعت خودرو فعال هستند علاقه بیشتری برای سرمایه گذاری در منطقه آزاد ارس داشته باشند. نفع این حرکت دو جانبه است. هم مردم خوی از امکانات منطقه آزاد بهره مند می شوند و هم منطقه آزاد ارس از پتانسیل های سرمایه گذاری خوی می تواند استفاده نماید که هر دو به نفع اقتصاد منطقه و کشور خواهد بود.

با احترام
رییس شورای اسلامی شهرستان خوی
سجاد چهره آرا

منبع اصلی مطلب : اخبار عمرانی شهرستان خوی
برچسب ها : منطقه ,فرودگاه ,آزاد ,شهرستان ,استفاده ,ازاد ,منطقه آزاد ,منطقه ازاد ,استفاده منطقه ,استفاده نماید ,خواستار استفاده ,خواستار استفاده منطقه ,فرو
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : شورای شهرستان خوی خواستار استفاده منطقه ازاد ارس از فرودگاه خوی شد.