مسیر ,ساماندهی ,فضای ,ورودی ,اقدامات ,آباد ,باند فضای ,سعید آباد ,فضای سبز، ,باشد اکبرزاده ,مسیر ورودیشهردار خوی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شهرداری از ساماندهی ورودی های شهر خوی از مسیر تبریز- خوی و سلماس - خوی خبر داد.

محرم اکبرزاده ضمن تاکید بر ساماندهی ورودیهای شهر اظهار داشت: یکی از مهمترین مسایل شهری ساماندهی ورودیهای شهر خوی می باشد که در راستای این ساماندهی، اقدامات عمرانی و ایجاد باند فضای سبز در مسیر میدان هواشناسی به طرف سعید آباد ( ورودی از سمت سه راهی ایواوغلی - خوی) انجام شده و در حال اقدام است.

شهردار خوی افزود: اصلاح رفوژ وسط، ایجاد باند فضای سبز، تعریض و اصلاح و ترمیم آسفالت و آسفالت کشی جاده از اقدامات صورت گرفته در این مسیر می باشد.

اکبرزاده اذعان داشت: پیاده روسازی و اجرای پروژه سنگ فرش از میدان هواشناسی تا به طرف سعید آباد و ادامه جدول گذاری از انتهای گلشهر تا سعید آباد نیز در حال انجام می باشد.

وی افزود: ساماندهی مسیر ورودی از سمت سلماس- خوی نیز در دستور کار قرار گرفته و در این راستا اقدامات عمرانی، فضای سبز، ساماندهی آرامستان ملا علی، اقدامات مختلف فضای سبز و ایجاد باغ های مختلف در ارتفاعات فنائی و حاشیه آن با توجه به واقع شدن در مسیر ورودی شهر، ساماندهی دیواره و محیط آرامستان جنب پلیس راه از جمله برنامه های پیش بینی شده برای این مسیر می باشد.

اکبرزاده تاکید کرد: اجرای باند فضای سبز در مسیر بلوار آیت الله خوئی ( مقابل فنی و حرفه ای) تا پلیس راه نیز در دیگر اقداماتی است که در دستور کار قرار دارد.

منبع اصلی مطلب : اخبار عمرانی شهرستان خوی
برچسب ها : مسیر ,ساماندهی ,فضای ,ورودی ,اقدامات ,آباد ,باند فضای ,سعید آباد ,فضای سبز، ,باشد اکبرزاده ,مسیر ورودی
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : ساماندهی ورودی های شهر خوی