پروژه ,شهرداری ,ریزی ,انجام ,سازی ,عمرانی ,عمرانی شهرداری ,میدان هواشناسی ,حاضر پروژه ,هفته جاری ,اواخر هفتهنگاهی به پروژه های_عمرانی_شهرداری_خوی در اواخر هفته جاری
به گزارش روابط عمومی شورای_اسلامی_شهر و شهرداری_خوی پروژه های عمرانی_شهرداری در بخش های مختلف در سطح شهر در حال اجرا می باشد.

شهردار خوی در گفتگوی کوتاه با پایگاه اطلاع رسانی شهرداری ضمن اشاره به اقدامات عمرانی شهرداری اظهار داشت: با توجه به اتمام نصب تیرورق های عرشه و آماده سازی آن، بتن ریزی سطح عرشه طی روزهای اخیر آغاز شده است.

محرم اکبرزاده افزود: پس از اتمام بتن ریزی و اماده سازی لازم، آسفالت کشی بخش باقیمانده عرشه تقاطع انجام می شود.
وی افزود: در حال حاضر پروژه تقاطع غیر همسطح با سراعت اجرایی خوبی پیش می رود و با اتمام بتن ریزی مراحل تکمیلی پروژه انجام خواهد شد.

شهردار خوی با اشاره به سایر پروژه های شهرداری افزود: در بخش اجرای پیاده_روسازی و سنگ_فرش این پروژه در بلوار کشاورز کوی ولیعصر و میدان هواشناسی به طرف انتهای گلشهر اجرا می شود.

وی اضافه کرد: در حال حاضر پروژه جدول_گذاری نیز در خیابان ورمزیار، تخته پل، کمربندی شهید حجازیفر و میدان هواشناسی به طرف سعید آباد انجام می شود.

اکبرزاده همچنین تصریح کرد: کوی صادقیه(پشت تامین اجتماعی)، جمشیدآباد، کوچه حسنی در صمدزاده شمالی، روبروی پارک ملت( مسکن مهر) و بصورت سیار در سطح شهر از جمله مناطقی است که پروژه آسفالت ریزی و روکش آسفالت در آنها انجام شده است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر زیر سازی و آماده سازی اورین 4، بلوارهای کشاورز و شمس تبریزی کوی ولیعصر، کوچه پاشازاده، 20 متری جبلی و محوطه دهانه های تقاطع غیر همسطح جهاد نیز در دست اجرا می باشد.

منبع اصلی مطلب : اخبار عمرانی شهرستان خوی
برچسب ها : پروژه ,شهرداری ,ریزی ,انجام ,سازی ,عمرانی ,عمرانی شهرداری ,میدان هواشناسی ,حاضر پروژه ,هفته جاری ,اواخر هفته
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : نگاهی به پروژه های_عمرانی_شهرداری_خوی در اواخر هفته جاری